3 1 2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
MANŞETLER
Hizmetler
İhale İlanları
Devam Eden Projelerimiz
Duyurular
Hızlı Menü
İhale İlanları Ulaşım Hizmetleri Nöbetçi Eczaneler 2014 Ücret Tarifesi İstek - Öneri - Şikayet
İstek Şikayet Öneri
 • Sarıkamış'ı Ziyaretin Ardından Bir Üzüntü
  Sayın Belediye Başkanı Göksal Toksoy ve Belediye Meclisi Üyelerine, 1-4 Eylül tarihleri arasında Kars ve Sarıkamış'ı, Adana, Ankara ve Bursa'da oturan beş öğretmen arkadaş olarak ziyaret ettik. Çok memnun kaldık doğası, tarihiyle Kars'ı, Sarıkamış'ı ve insanlarını biraz olsun tanımış olmaktan. Çok çeşitli olumlu izlenimler ve anılarla, başka arkadaşlarımıza da gidin görün demek üzere ayrıldık. Bizi çok üzen bir konu gezilip görülecek yerler arasında Katerina Köşkü diye anılan yerin bakımsızlığı, içler acısı durumu oldu. Ülkemizdeki nereye, kime ait olursa olsun geçmişin her türlü izini yaşatmak konusunda pek iyi olmadığımızı biliyoruz ama son yıllarda bu konularda duyarlılığın arttığı da bir gerçek. Kars çevresinde de bunu bir nebze gördüğümüzü söyleyebiliriz. İlçenizdeki Derya Hanım'ın düşündüğü gibi sevdiği kadına bağlılığın bir nişanesi olarak yapılmış olması da güzel, insani, olumlu bir örnek oluşturuyor. Bu yerin bir an önce korunması için asıl sorumluluk kimdedir, belediye nasıl yönlendirici olur bilmiyorum. Biz dışardan gelen kişiler olarak ancak samimi olarak üzüldüğümüzü, bu görüntünün Sarıkamış'ta karşılaştığımız diğer gelişmelere uymadığını, küçük bir kıvılcım olabilme ihtimalini düşünerek bir hatırlatmada bulunabiliriz. Umarım bu köşkün bakımı, korunması konusunda aslını bozmadan bir şeyler yapılmasına ön ayak olabilirsiniz. İyi günler dileğiyle.
  Aynur Demirdirek09 Eylül 2014
 • Ata Diyarı
  Gönlümüzde her zaman farklı bir tahtı olan, Varlığımı varlığına borçlu olduğum; Ata ve dede diyarım, Cadde ve sokaklarında ayak izlerim, semasında çocukluk çığlıklarım çınlayan; Şehitler diyarı aziz Sarıkamış'a Hizmet etme bahtiyarlığına ulaşmış değerli Hemşehrim ve sayın başkanım, İnşallah bu kutsal diyarı hak ettiği değere kavuşturacak bu bahtiyarlığı hem şahsınız hem de Sarıkamış sevdalılarına yaşatacaksınız buna gönülden inanıyorum. Dualarımız sizinle Yüce Rab'bim yar ve yardımcınız olsun. Hayrettin HATUNOĞLU (TOP)
  Hayrettin HATUNOĞLU (TOP)28 Ağustos 2014
 • OTOGAR
  Sayın Başkanım Sarıkamış Otogar'ını ilçemize yakışır bir şekilde restore edeceğinizden hiç şüphem yok.Ayrıca Kzıılçubuk'ta bulunan doğal maden suyu ve etrafı için bir mesire alanı düşünüyor musunuz? Selamlarım ve saygılarımla
  HARUN ERCİL27 Ağustos 2014