3 1 2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor
Sarıkamış harekatı sırasında donarak şehit düşen 90 bin Mehmetçik ve Mevlit Kandili dolayısıyla mevlit programı düzenlendi.
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor
15
MANŞETLER
Hizmetler
İhale İlanları
Devam Eden Projelerimiz
Duyurular
Hızlı Menü
İhale İlanları Ulaşım Hizmetleri Nöbetçi Eczaneler 2014 Ücret Tarifesi İstek - Öneri - Şikayet
İstek Şikayet Öneri
 • Hizmet Her Yere Gitmeli
  Kendimde Sarıkamış'lıyım ama sadece yazdan yaza zamanım olursa uğrayabiliyorum. Her gittiğimde pek fazla bir şeyin değiştiğini söylemek mümkün olmuyor ancak bu sene çalışmaların hız kazandığını duydum fakat çalışmalar sadece ilçe merkezinde değil, ilçe merkezine bağlı tüm köy ve beldelerede devamını temenni ederim..!
  Muhammed YILDIZ25 Aralık 2014
 • özlediğim tek yer sarıkamışım
  öncelikle şunu belirtmek istiyorum"sarıkamış"ımı çok nimenim eözledim.ama hayatın neler getirceğini tabiki bilemiyoruz....ordaki dostlukları asla bulamıyoruz ,aslında dostluk değil hiç bir şeyi bulamıyoruz,kurban olsunlar bizim oradaki can ve cananlara.neler yazsam azdır.ah güzel sarıkamış"ım kadir kıymetin bilinmedi ama gerçeği sonradan anladık ama,,,,,giden gitti.neyse en kısa zaman da sarıkamış"ıma gelcem kimseleri bulamasam da dağı bayırı benim selam olsun benim ana baba ocağıma
  süreyya yenice15 Eylül 2014
 • Sarıkamış'ı Ziyaretin Ardından Bir Üzüntü
  Sayın Belediye Başkanı Göksal Toksoy ve Belediye Meclisi Üyelerine, 1-4 Eylül tarihleri arasında Kars ve Sarıkamış'ı, Adana, Ankara ve Bursa'da oturan beş öğretmen arkadaş olarak ziyaret ettik. Çok memnun kaldık doğası, tarihiyle Kars'ı, Sarıkamış'ı ve insanlarını biraz olsun tanımış olmaktan. Çok çeşitli olumlu izlenimler ve anılarla, başka arkadaşlarımıza da gidin görün demek üzere ayrıldık. Bizi çok üzen bir konu gezilip görülecek yerler arasında Katerina Köşkü diye anılan yerin bakımsızlığı, içler acısı durumu oldu. Ülkemizdeki nereye, kime ait olursa olsun geçmişin her türlü izini yaşatmak konusunda pek iyi olmadığımızı biliyoruz ama son yıllarda bu konularda duyarlılığın arttığı da bir gerçek. Kars çevresinde de bunu bir nebze gördüğümüzü söyleyebiliriz. İlçenizdeki Derya Hanım'ın düşündüğü gibi sevdiği kadına bağlılığın bir nişanesi olarak yapılmış olması da güzel, insani, olumlu bir örnek oluşturuyor. Bu yerin bir an önce korunması için asıl sorumluluk kimdedir, belediye nasıl yönlendirici olur bilmiyorum. Biz dışardan gelen kişiler olarak ancak samimi olarak üzüldüğümüzü, bu görüntünün Sarıkamış'ta karşılaştığımız diğer gelişmelere uymadığını, küçük bir kıvılcım olabilme ihtimalini düşünerek bir hatırlatmada bulunabiliriz. Umarım bu köşkün bakımı, korunması konusunda aslını bozmadan bir şeyler yapılmasına ön ayak olabilirsiniz. İyi günler dileğiyle.
  Aynur Demirdirek09 Eylül 2014