3 1 2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Sarıkamış'ın Su Sorunu
Kızılcubuk mevkisinde yapımına başlanan 7 Kasım göleti sayesinde Sarıkamış'ın içme suyu sorunu ortadan kalkacak
Sarıkamış'ın Su Sorunu
15
MANŞETLER
Hizmetler
İhale İlanları
Devam Eden Projelerimiz
Duyurular
Hızlı Menü
İhale İlanları Ulaşım Hizmetleri Nöbetçi Eczaneler 2014 Ücret Tarifesi İstek - Öneri - Şikayet
İstek Şikayet Öneri
 • özlediğim tek yer sarıkamışım
  öncelikle şunu belirtmek istiyorum"sarıkamış"ımı çok nimenim eözledim.ama hayatın neler getirceğini tabiki bilemiyoruz....ordaki dostlukları asla bulamıyoruz ,aslında dostluk değil hiç bir şeyi bulamıyoruz,kurban olsunlar bizim oradaki can ve cananlara.neler yazsam azdır.ah güzel sarıkamış"ım kadir kıymetin bilinmedi ama gerçeği sonradan anladık ama,,,,,giden gitti.neyse en kısa zaman da sarıkamış"ıma gelcem kimseleri bulamasam da dağı bayırı benim selam olsun benim ana baba ocağıma
  süreyya yenice15 Eylül 2014
 • Sarıkamış'ı Ziyaretin Ardından Bir Üzüntü
  Sayın Belediye Başkanı Göksal Toksoy ve Belediye Meclisi Üyelerine, 1-4 Eylül tarihleri arasında Kars ve Sarıkamış'ı, Adana, Ankara ve Bursa'da oturan beş öğretmen arkadaş olarak ziyaret ettik. Çok memnun kaldık doğası, tarihiyle Kars'ı, Sarıkamış'ı ve insanlarını biraz olsun tanımış olmaktan. Çok çeşitli olumlu izlenimler ve anılarla, başka arkadaşlarımıza da gidin görün demek üzere ayrıldık. Bizi çok üzen bir konu gezilip görülecek yerler arasında Katerina Köşkü diye anılan yerin bakımsızlığı, içler acısı durumu oldu. Ülkemizdeki nereye, kime ait olursa olsun geçmişin her türlü izini yaşatmak konusunda pek iyi olmadığımızı biliyoruz ama son yıllarda bu konularda duyarlılığın arttığı da bir gerçek. Kars çevresinde de bunu bir nebze gördüğümüzü söyleyebiliriz. İlçenizdeki Derya Hanım'ın düşündüğü gibi sevdiği kadına bağlılığın bir nişanesi olarak yapılmış olması da güzel, insani, olumlu bir örnek oluşturuyor. Bu yerin bir an önce korunması için asıl sorumluluk kimdedir, belediye nasıl yönlendirici olur bilmiyorum. Biz dışardan gelen kişiler olarak ancak samimi olarak üzüldüğümüzü, bu görüntünün Sarıkamış'ta karşılaştığımız diğer gelişmelere uymadığını, küçük bir kıvılcım olabilme ihtimalini düşünerek bir hatırlatmada bulunabiliriz. Umarım bu köşkün bakımı, korunması konusunda aslını bozmadan bir şeyler yapılmasına ön ayak olabilirsiniz. İyi günler dileğiyle.
  Aynur Demirdirek09 Eylül 2014
 • Ata Diyarı
  Gönlümüzde her zaman farklı bir tahtı olan, Varlığımı varlığına borçlu olduğum; Ata ve dede diyarım, Cadde ve sokaklarında ayak izlerim, semasında çocukluk çığlıklarım çınlayan; Şehitler diyarı aziz Sarıkamış'a Hizmet etme bahtiyarlığına ulaşmış değerli Hemşehrim ve sayın başkanım, İnşallah bu kutsal diyarı hak ettiği değere kavuşturacak bu bahtiyarlığı hem şahsınız hem de Sarıkamış sevdalılarına yaşatacaksınız buna gönülden inanıyorum. Dualarımız sizinle Yüce Rab'bim yar ve yardımcınız olsun. Hayrettin HATUNOĞLU (TOP)
  Hayrettin HATUNOĞLU (TOP)28 Ağustos 2014